
КШМ Grand 125 1550 без регулювання обертів (Болгарка, турбінка)
- Готово до відправки
- Код: Гранд1550
1 558 ₴
+380 (68) 382-94-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальну машинку використовують для різання, полірування і шліфування різних поверхонь. Інноваційний прилад можна застосовувати з різними колами. Головна вимога – їх діаметр не повинен перевищувати 125 мм. Потужний двигун в 1550 Ват впорається з виконанням простих домашніх завдань і високопродуктивних операцій з будівництва. Агрегат розвиває велику швидкість – від 0 до 11000 обертів за хвилину. Головна перевага машинки – тонкої обхват корпусу, що сприяє максимально комфортному виконання операцій. Дана модель оснащена вентиляційним отвором, що забезпечує природне охолодження під час роботи і захищає від перегріву
Характеристики Grand МШУ 125 - 1550 :
Країна виробник: Чехія
Напруга живлення: 230 В
Потужність: 1550 Вт
Діаметр диска: 125 мм
Кількість обертів: 11000 об./мін.
Частота струму: 50Гц
Тип живлення: від мережі
Характеристики Grand МШУ 125 - 1550 :
Країна виробник: Чехія
Напруга живлення: 230 В
Потужність: 1550 Вт
Діаметр диска: 125 мм
Кількість обертів: 11000 об./мін.
Частота струму: 50Гц
Тип живлення: від мережі
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | GRAND |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 1 558 ₴








