
Перфоратор Grand ПЕ 2700 . SDS MAX
- Готово до відправки
6 453 ₴
+380 (68) 382-94-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 12 місяців !!!
Перфоратор Grand ПЕ-2700. Це бочкова модель з вертикальним розміщенням двигуна, виконана з надійних матеріалів. Інструмент легко справляється зі створенням отворів в різних поверхнях, включаючи бетон, цегла і т. д.
Модель ПЕ-2700 радує високою потужністю. Виріб доповнено двигуном у 2700 Вт, що забезпечує силу удару в 12 Дж. Аксесуар може працювати в 2-х режимах: удар і удар + свердління. Перемикати їх нескладно – достатньо використовувати профільний блок на корпусі.
Характеристика
• Потужність 2700 Вт
• Тип патрона SDS-Max
• Сила удару 12 ДЖ
• Кількість ударів в хвилину (уд/хв) 4100
• Кількість обертів (об/хв) 520
• Вага 6,8 кг
Перфоратор Grand ПЕ-2700. Це бочкова модель з вертикальним розміщенням двигуна, виконана з надійних матеріалів. Інструмент легко справляється зі створенням отворів в різних поверхнях, включаючи бетон, цегла і т. д.
Модель ПЕ-2700 радує високою потужністю. Виріб доповнено двигуном у 2700 Вт, що забезпечує силу удару в 12 Дж. Аксесуар може працювати в 2-х режимах: удар і удар + свердління. Перемикати їх нескладно – достатньо використовувати профільний блок на корпусі.
Характеристика
• Потужність 2700 Вт
• Тип патрона SDS-Max
• Сила удару 12 ДЖ
• Кількість ударів в хвилину (уд/хв) 4100
• Кількість обертів (об/хв) 520
• Вага 6,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 520 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 12 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 6 453 ₴









