
УШМ Grand 125 1550 без регулировки оборотов (Болгарка, турбинка)
- Готово к отправке
- Код: Гранд1550
1 558 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальну машинку використовують для різання, полірування і шліфування різних поверхонь. Інноваційний прилад можна застосовувати з різними колами. Головна вимога – їх діаметр не повинен перевищувати 125 мм. Потужний двигун в 1550 Ват впорається з виконанням простих домашніх завдань і високопродуктивних операцій з будівництва. Агрегат розвиває велику швидкість – від 0 до 11000 обертів за хвилину. Головна перевага машинки – тонкої обхват корпусу, що сприяє максимально комфортному виконання операцій. Дана модель оснащена вентиляційним отвором, що забезпечує природне охолодження під час роботи і захищає від перегріву
Характеристики Grand МШУ 125 - 1550 :
Країна виробник: Чехія
Напруга живлення: 230 В
Потужність: 1550 Вт
Діаметр диска: 125 мм
Кількість обертів: 11000 об./мін.
Частота струму: 50Гц
Тип живлення: від мережі
Характеристики Grand МШУ 125 - 1550 :
Країна виробник: Чехія
Напруга живлення: 230 В
Потужність: 1550 Вт
Діаметр диска: 125 мм
Кількість обертів: 11000 об./мін.
Частота струму: 50Гц
Тип живлення: від мережі
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1550 Вт |
| Вес | 1.5 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | GRAND |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
- Цена: 1 558 ₴








