
Перфоратор Grand ПЕ 2700 . SDS MAX
- Готово к отправке
6 453 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гарантія 12 місяців !!!
Перфоратор Grand ПЕ-2700. Це бочкова модель з вертикальним розміщенням двигуна, виконана з надійних матеріалів. Інструмент легко справляється зі створенням отворів в різних поверхнях, включаючи бетон, цегла і т. д.
Модель ПЕ-2700 радує високою потужністю. Виріб доповнено двигуном у 2700 Вт, що забезпечує силу удару в 12 Дж. Аксесуар може працювати в 2-х режимах: удар і удар + свердління. Перемикати їх нескладно – достатньо використовувати профільний блок на корпусі.
Характеристика
• Потужність 2700 Вт
• Тип патрона SDS-Max
• Сила удару 12 ДЖ
• Кількість ударів в хвилину (уд/хв) 4100
• Кількість обертів (об/хв) 520
• Вага 6,8 кг
Перфоратор Grand ПЕ-2700. Це бочкова модель з вертикальним розміщенням двигуна, виконана з надійних матеріалів. Інструмент легко справляється зі створенням отворів в різних поверхнях, включаючи бетон, цегла і т. д.
Модель ПЕ-2700 радує високою потужністю. Виріб доповнено двигуном у 2700 Вт, що забезпечує силу удару в 12 Дж. Аксесуар може працювати в 2-х режимах: удар і удар + свердління. Перемикати їх нескладно – достатньо використовувати профільний блок на корпусі.
Характеристика
• Потужність 2700 Вт
• Тип патрона SDS-Max
• Сила удару 12 ДЖ
• Кількість ударів в хвилину (уд/хв) 4100
• Кількість обертів (об/хв) 520
• Вага 6,8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-max |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2700 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 520 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4100 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 12 Дж. |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 40 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
- Цена: 6 453 ₴









