
Перфоратор Grand ПЕ 2400 Е
- Готово к отправке
- Код: ПЕ 2400 Е
3 560 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор GRAND 2400 Е - це надійний інструмент бочкового типу використовується в будівництві та ремонті. Модель має 3 режими і підійде як для професіоналів, так і для любителів. Інструмент виготовлений у відповідності з новітніми технологіями, оснащений двигуном з високою потужністю - 2400 Вт, що значно збільшує тривалість роботи і дозволяє справлятися зі складними завданнями. Потужний ударний механізм забезпечує 3900 ударів в хвилину. Перфоратор оснащений надійним SDS-Plus патроном. Такий тип патрона забезпечує максимально швидку зміну фіксацію робочих приладдя без допомоги додаткових інструментів. Додаткова рукоятка фіксується в будь-якому зручному положенні на 360 навколо своєї осі. Основна рукоятка має прогумовану вставку для запобігання ковзного ефекту і зниження ощутимости вібрацій. Гарантія надається на 12 місяців з дати продажу.
• Потужність 2400 Вт
• Кількість обертів 0-800 об/хв
• Сила удару 7 ДЖ
Частота ударів 3900 уд/хв
• 3-хрежимный
• Максимальний Діаметр свердління 30 мм
• Вага 5,5 кг
Оформити замовлення можна за телефоном 0683829455
-Відправка в будь-який регіон
-самовивіз
Гарантія 12 місяців !!!
• Потужність 2400 Вт
• Кількість обертів 0-800 об/хв
• Сила удару 7 ДЖ
Частота ударів 3900 уд/хв
• 3-хрежимный
• Максимальний Діаметр свердління 30 мм
• Вага 5,5 кг
Оформити замовлення можна за телефоном 0683829455
-Відправка в будь-який регіон
-самовивіз
Гарантія 12 місяців !!!
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 3800 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 7 Дж. |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
- Цена: 3 560 ₴









