
Дискова пила Grand ПД-210-2400 з функцією перевороту
- Готово до відправки
- Код: Gr ДП210
2 940 ₴
+380 (68) 382-94-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви хочете купити дискові пили по дереву варто вибрати Grand ПД-210-2400. Це модель побутового класу, використовувана при розпилі ламінату, деревно-пильних матеріалів і натуральної деревини. Виріб вирізняється високою потужністю, і укомплектовано двигуном у 2 400 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 5 500 об./хв. На інструмент Grand ПД-210-2400 можна встановлювати пильні диски в 200 мм діаметром.
Якщо потрібно купити дискові пилки, варто розглянути циркулярна пила Гранд ПД-210-2400. Але лише у випадках, коли обсяги мають побутовий характер. Аксесуар може працювати під нахилом. При цьому при перпендикулярній різанні глибина пропилу складе до 75 мм, а при нахилі 45 ° – зменшиться до 50 мм. Зручності у використанні додає захисний кожух, що запобігає травмуванню майстри, і фіксація пуску. Модель дискова пила Grand ПД-210-2400 оснащується досить широкою опорною платформою. Її можна зафіксувати на столі, а також вона доповнена можливістю перевороту.
Решив купить дисковую пилу Grand ПД-210-2400, Вы оцените надежность и качество сборки. Двигатель долговечен, так как его обмотка выполнена из меди, что исключает перегрев. Наличие модернизированной крыльчатки помогает защитить оборудование от пыли и абразивных частиц. Комфортабельная рукоять и наличие адаптера для пылесоса повышают уровень удобства во время работы.
Преимущества:
• регулируемый наклон и глубина резки – это существенно расширяет сферу эксплуатации;
• долговечность – модель защищена от пыли и износа;
• переворот и крепление к столу – удобство мастера имеет значение;
• фіксація включення – це дозволяє зосередитися на виконуваних завданнях;
• відмінна комплектація – разом з пилкою ви отримуєте адаптер для пилососа, бічну лінійку, паралельний упор, ключ, диск, інструкцію, кріплення для фіксації на столі і захисний кожух.
Оформити замовлення можна за телефоном 068 3829455
-Відправка в будь-який регіон
-самовивіз
Гарантія 12 місяців !!!
Якщо потрібно купити дискові пилки, варто розглянути циркулярна пила Гранд ПД-210-2400. Але лише у випадках, коли обсяги мають побутовий характер. Аксесуар може працювати під нахилом. При цьому при перпендикулярній різанні глибина пропилу складе до 75 мм, а при нахилі 45 ° – зменшиться до 50 мм. Зручності у використанні додає захисний кожух, що запобігає травмуванню майстри, і фіксація пуску. Модель дискова пила Grand ПД-210-2400 оснащується досить широкою опорною платформою. Її можна зафіксувати на столі, а також вона доповнена можливістю перевороту.
Решив купить дисковую пилу Grand ПД-210-2400, Вы оцените надежность и качество сборки. Двигатель долговечен, так как его обмотка выполнена из меди, что исключает перегрев. Наличие модернизированной крыльчатки помогает защитить оборудование от пыли и абразивных частиц. Комфортабельная рукоять и наличие адаптера для пылесоса повышают уровень удобства во время работы.
Преимущества:
• регулируемый наклон и глубина резки – это существенно расширяет сферу эксплуатации;
• долговечность – модель защищена от пыли и износа;
• переворот и крепление к столу – удобство мастера имеет значение;
• фіксація включення – це дозволяє зосередитися на виконуваних завданнях;
• відмінна комплектація – разом з пилкою ви отримуєте адаптер для пилососа, бічну лінійку, паралельний упор, ключ, диск, інструкцію, кріплення для фіксації на столі і захисний кожух.
Оформити замовлення можна за телефоном 068 3829455
-Відправка в будь-який регіон
-самовивіз
Гарантія 12 місяців !!!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
- Ціна: 2 940 ₴









