
Бензокоса QT-430 5.2 кВт 2-х тактна. Котушка+победитовый диск
- Готово до відправки
- Код: QT-430
3 115 ₴
Мотокоса QT 430 призначена для скошування всіх видів трав (у тому числі мокрої трави, сухостою), чагарників, пагонів дерев. Як ріжучий інструмент застосовується волосінь і сталеві фрези. Цю мотокосу ви можете використовувати як сучкоріз - для цього використовуються 40 зубчасті фрези.
Двотактний двигун має достатній запас міцності та надійності. Максимальна потужність двигуна – 5,2 кВт. при максимальних оборотах 11000 об/хв. Муфта зчеплення – відцентрова зі спеченими колодками, що забезпечує тривалий термін служби та високу зносостійкість. Кований вал та шатун гарантують тривалу експлуатацію мотокоси. Плечові ремені рівномірно розподіляють та знижують навантаження на руки оператора. Самозмащувальні підшипники на трансмісії забезпечують мінімальний рівень вібрації.
ОСОБЛИВОСТІ:
Потужний 2-тактний двигун, який відповідає всім екологічним вимогам.
Посилена поршнева група.
Оптимізований редуктор.
Система змащення двигуна дозволяє нахиляти інструмент під будь-яким кутом під час безперервної роботи.
Зручна U-подібна ручка.
Низький рівень вібрації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Робочий об'єм циліндра: - 52 см3
Потужність: - 5.2 кВт/7.2 л.с.
Кількість оборотів на холостому ході: - 2800 об/хв.
Кількість оборотів max: - 11000 об/хв
Діаметр штанги: 26мм
Витрата палива при максимальному навантаженні: 0,7 л/год.
Об'єм бака: - 1,2 л
Тип двигуна: Двотактний
Тип штанги: - Пряма, не розбірна
Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза: - 230/415/255 (мм)
Подача волосіні: - напівавтоматична
Паливна суміш: бензин Аі-92 + олія для 2-х тактних двигунів
Антивібраційна система - Є
Вага – 7,3 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Мотокоса QT-430
Штанга
Велосипедна рукоятка з органами управління
Мірний бачок (для змішування бензину з олією)
Інструкція з експлуатації
Набір ключів для збирання бензокоси
Захисний кожух
Косильна головка з ліскою
Одноплечовий ремінь
Победитовий диск (для твердої трави, чагарників) – 1 шт.
Гарантійний талон 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 245 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
- Ціна: 3 115 ₴








